Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

Milletvekili Tunç Her Yerde

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, TBMM'nin tatile girmesinin ardından Bartın'daki ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Hanımların Gidemeyeceği Yer Kalmayacak

Belediye Başkanı Cemal Akın, her akşam farklı sivil toplum örgütleri, esnaf odaları ve derneklerle gerçekleştirdiği iftar yemeklerine devam ediyor.

Başkan Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kent merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Bartın’ın önünü Ak Belediyecilik ile açacağız

Ak Parti Bartın İl Teşkilatının İftarında Konuşan Milletvekil Yılmaz Tunç, "Üniversite Kampüs İnşaatımız Devam Ediyor, 20 Bin Öğrenci Gelecek, Osb’yi Genişletiyoruz 20 Bin İşçi Gelecek, Bartın Buna Belediyecilik Anlamında Da Hazır Olmalı” Dedi.

Tunç Ziyaretlerini Sürüdürüyor

TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte, memleketi Bartın’da ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Milletvekili Yılmaz Tunç Kozcağız ve Bartın'da vatandaşlarla buluşuyor.

Bu Millet Her Zaman Oyunları Bozacaktır

AK Parti Amasra İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar yemeği AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Genel Meclisi Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy ve Mahalle temsilcileri, Muhtarlar ve Amasralıların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

İşçi Olarak Çalıştığı Belediyeye Başkan Adayı Oldu

Bartın’ın Ulus ilçesi Kumluca beldesinde yaşayan 42 yaşındaki İsmail Can, yirmi yıldır çalıştığı Kumluca Belediyesi'ndeki görevinden istifa ederek, belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Yurtbay: Çözüm İslam Birliği

İslam âleminde kan, göz yaşı ve her türlü entrikanın bitmek bilmediğini belirten Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal YURTBAY çözümüm İslam Birliğinde olduğunu belirtti.

Süreci Provoke Etmek İsteyenlerin Oyunları Tutmayacak

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç TBMM’de BDP’nin Diyarbakır’ın Lice ilçesinde yaşanan olaylar hakkında verdiği araştırma önergesi hakkında konuştu.

Açıklama yaptım, Belediye Meclisi gündeme aldı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TOKİ Köprüsü ile ilgili olarak “2,5 milyon lira ödenek iki yıldır bekliyor, Belediyenin imar planı yapmasını bekliyoruz” şeklindeki açıklamasının ardından TOKİ köprüsü imar planı dosyasını Bartın Belediyesi gündemine alarak eksikliğin tamamlanması için İmar Komisyonuna sevk ettiğini belirtti.

Akın:“O konuşacak, biz hizmet yapacağız”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'un açıklamalarına verdiği cevapta "Bartın halkının belediyemize olan ilgisi ve desteği karşısında yaklaşan yerel seçimler öncesinde telaşa kapılarak doğru olmayan beyanlarda bulunmasını esefle karşılamaktayız" dedi.

Kozcağız-Kumluca Arası Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Bartın’ın iki beldesi olan Kozcağız ve Kumlaca arasında yol yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Tunç: Bartın 5 Yıl Kaybetti

Belediye Başkanı Cemal Akın ile Bartın'ın 5 yılkaybettiğini belirten Milletvekili Yılmaz Tunç, "4 trilyon AVM'ye harcayacağınıza, Havuzları yeniden söküp yapacağınıza, heykel dikeceğinize Bartın'ın su borularını değiştirin de halkımız çamur içmekten kurtulsun" dedi.

Belediye çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Bartın Belediyesi Fen İşleri’ne bağlı ekipler dur durak bilmeden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tunç: Kirli oyunlar hiçbir zaman tutmayacak

AK Parti Bartın İl Danışma Meclisi Haziran ayı toplantısı Bartın Kültür Merkezinde AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Koordinatörü ve Düzce Milletvekili Fevai Aslan, İl Başkanı Yaşar Arslan, 22.Dönem Bartın Milletvekili Hacı İbrahim Kabarık, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, İl İlçe ve Belde Yönetim

Tunç Ak Parti Grup Yönetimine Tekrar Seçildi

AK Parti TBMM grubunda yapılan seçimlerde, Grup Yönetim Kurulu Üyeleri ile, TBMM Başkanvekili ve Grup Başkanvekilleri'nin isimleri belirlendi. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, halen görev yaptığı Grup Yönetim Kurulu üyeliğine tekrar seçildi.

Tunç, İl Yönetimini Tbmm’de Ağırladı

AK Parti Bartın İl Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret ettiler.

İktidarımızda Türkiye her alanda gelişti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Cumhuriyet Halk Partisinin spor ve doping konusunda verdiği grup önerisi hakkında yaptığı konuşmada; “Türkiye'nin her alandaki istatistiklerini olumlu yönde değiştiren bir iktidar var. Ekonomide ülkemizi nasıl 4 kat büyütmüşsek bu büyüme ve gelişmeyi her alanda gerçekleştirdik. Sporu da ihmal etmedik, dü

Saldırgan tavrın nedeni 60 yıldır iktidar olamamak

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, TBMM Genel Kurulunda CHP Grup öneresi hakkında yaptığı konuşmada, CHP’nin saldırgan davranışlarının arkasında yatan nedenin “11 yıllık başarılı bir AK Parti iktidarı ve CHP’nin 60 yıldan buyana iktidar olamamasının hayal kırıklığı” olduğunu belirtti.

Toplam 190 haber.