Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

Mazbatasını aldı, koalisyonla ilgili açıklama yaptı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti’nin önceliğinin Türkiye’yi hükümetsiz bırakmamak ve koalisyonda olsa bir hükumete zorlamak olduğunu söyledi.

Zeki Çakan, Zonguldak'tan Milletvekili seçildi

Eski Enerji Bakanı Zeki Çakan, MHP’den Zonguldak milletvekili seçildi. Çakan, 25. Dönemde TBMM’de görev yapacak.

SP'nin mitingi iptal oldu

Bartın'da yapacakları miting için Cumhuriyet alanına gelen Saadet Partisi (SP) il yöneticileri alanda kimseyi bulamayınca mitingi iptal etti.

Bartın'da Başbakan Davutoğlu heyecanı

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun bugün saat 18.00’da Bartın’da Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edecek.

Emine Ülker Tarhan Bartın'a geldi

Partisinin il başkanlığı binası açılışı için Bartın'a gelen Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, gazetecilerin, partilerin seçim beyannameleri ile ilgili soruları üzerine, “Vaatleri para saçmaktan ibaret. Vaatler hep para üzerine. Toplumun etik değerleri, kültürel, sosyoekonomik yapısına ilişkin çözüm önerileri yok” dedi.

Milli İttifak: Adaletin olmadığı yerde güven de olmaz

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin oluşturduğu Milli İttifak Bartın Adayları Ünal Yurtbay ve Selami Ünsal köy ziyaretlerine devam ediyor.

Muharrem İnce Bartın’da ilgiyle karşılandı

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Bartın’da partisinin Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı.

Milli İttifak Bartın'da adaylarını tanıttı

Bartın'da Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi'nin 7 Haziran seçimlerindeki ortak milletvekili adayları tanıtıldı.

CHP'de ön seçim heyecanı

CHP Bartın İl Başkanlığı, CHP Bartın Milletvekili Adaylarının belirlenmesine yönelik ön seçimini yarın saat 8.00-17.00 arasında Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirecek. Ön seçim kapsamında Bartın Merkez, Ulus ve Amasra ilçesinde olmak üzere 3 sandık kurulacak ve Bartın Milletvekili için 7 aday adayı yarışacak.

Gecen Köyü'ne aile sağlığı merkezi açılacak

Bartın Merkez Gecen Köyü Muhtarı İbrahim Ataman ve Köy İhtiyar Heyeti AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'u, TBBM’deki makamında ziyaret etti.

Ak Parti'den STK'lara çağrı

Ak Parti'de 2015 Genel Seçimleri öncesinde il delegelerine yapılan temayülden sonra milletvekili aday adayları bu kez sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin seçimine sunulacak.

Zeki Çakan MHP'den aday adayı oldu

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan bugün düzenlediği toplantıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nden Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Akın, MHP Kozcağız Teşkilatıyla Kahvaltıda Buluştu

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Beldesi Kadın Kolları’nın düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Canip Sevinç Tecrübesiyle İddialı

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bartın Milletvekili Aday Adayı olan ve resmi başvurusunu yapan Makine Endüstri Yüksek Mühendisi Canip Sevinç, haber sitemizin sahibi ve Gerçek Gazeteciler Dernek Başkanı Süleyman Karaman'ı ziyaret etti.

CHP'de Kamil Altan Milletvekilliğine aday

CHP'de iki dönem Bartın İl başkanlığı yapan Avukat Kamil Altan'ın, 7 Haziran Genel seçimlerinde CHP'den Bartın Milletvekili için aday adayı olacağı öğrenildi.

Ak Parti'de aday adayları tanıtıldı

AK Parti Bartın İl Başkanlığının düzenlediği İl Danışma Meclis Toplantısında Milletvekili aday adayları görücüye çıktı.

Saadet Partisi Halkla Kucaklaşmaya başladı

Saadet Partisi (SP) Bartın İl Başkanlığı tarafından halkla kucaklaşma programı kapsamında basın toplantısı düzenlendi.

Emin Özkan, adaylık başvurusunu yaptı

AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alan, 2009’da ise Bartın AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Emin Özkan, milletvekilliği için başvurusunu Bartın İl Başkanlığı’na yaptı.

Fahri Ustaoğlu Bartın'dan adaylığını açıkladı

Lobin Uluslararası Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Tüketici Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Fahri Ustaoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Toplam 190 haber.