Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

Ak Parti'de Yelkenci Sürprizi

Ak Parti Bartın milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıklayan Bartınlı İşadamı Mustafa Yelkenci, bugün başvurusunu yapacak.

Milletvekili aday adaylığı için istifa etti

2009 Yerel seçimlerinde Ak Parti Bartın Belediye Başkan Adayı olan Emin Özkan, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adaylığı için istifa ettiğini açıkladı.

Kurucu Üye Kurt’tan Arslan’a Ziyaret

Ak Parti Bartın kurucu üyelerinden ve 24.dönem Milletvekili Aday Adayı olan Mustafa Kurt, Ak Parti Eski İl Başkanı Yaşar Arslan’ı yeni açtığı irtibat bürosunda ziyaret etti.

MHP İl Yönetiminden Akın'a ziyaret

Bir süre önce kongreye giderek yeni yönetim kurulunu oluşturan Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Teşkilatı Başkan ve Yöneticileri Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

İl Başkanı Manav ziyaretlere başladı

10 Ocak'ta yapılan kongre ile AK Parti Bartın İl Başkanlığına seçilen Hüseyin Manav ilk ziyaretlerini Kurucaşile ve Amasra ilçelerine yaptı.

MHP İl Başkanı Maden Milletvekili Adayını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Tuncay Maden, düzenlediği basın toplantısında MHP’nin Bartın milletvekili adayının Sezai Bilgin olduğunu söyledi.

Ak Parti İl Yönetiminden Valiye ziyaret

AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav ve il yönetim kurulu üyeleri, Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu ziyaret etti.

Amasra Kadın Kolları Başkanı Şükran Kayalık oldu

Bartın’ın Amasra ilçesinde 4. İlçe Kadın Kolları Kongresi gerçekleştirildi. Yapılan seçimlerde AK Parti Amasra İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na Şükran Kayalık seçildi.

Hüseyin Manav göreve başladı

AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, merkez ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak, görevine başladı.

MHP'de Tuncay Maden dönemi

Milliyetçi Hareket Partisinin 11. Olağan Kongresinde Bartın İl Başkanlığına Tuncay Maden seçildi.

Hüseyin Manav Ak Parti Bartın İl Başkanı Oldu

Bartın'da AK Parti İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde belirlendiği gibi avukat Hüseyin Manav İl başkanlığana seçildi.

Yeni İl Başkanı Manav kamuoyuna tanıtıldı

AK Parti Bartın Teşkilatı, 10 Ocak tarihinde düzenlenecek olan AK Parti Bartın İl Başkanlığı Kongresi’nde İl Başkan Adayları olan Av. Hüseyin Manav’ı kamuoyuna tanıtmak amacıyla kahvaltı basın toplantısı düzenledi.

Milletvekili Tunç taksici oldu

Ak parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu kez siyasetçi rozetini çıkarıp taksici oldu.

Arslan aday değil, İl Başkanı kim olacak?

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, düzenlediği basın toplantında 10 Ocak 2014'te yapılacak olan il başkanlığı kongresinde aday olmayacağını açıkladı.

Milletimiz 12 yılda 9 seçimde Ak Parti'yi seçti

AK Parti Bartın Merkez İlçe 5. Olağan Kongresinde konuşan Milletvekili Yılmaz Tunç, milli iradenin bayrağını yere düşürmediği için Milletimiz tercihini 9 seçimdir AK Parti’den yana kullanıyor dedi.

Kozcağız Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kozcağız Belediyesi, farklı birimlerde kullanılmak üzere 6 yeni aracı yapılan törenle belediye araç filosuna dâhil etti.

Başkan sabaha kadar çalışmaları takip etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kentte 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde hizmetlerini sürdüren İtfaiye, Temizlik Fen, Su ve Ulaşım Hizmetleri ekiplerini, belediye garajını ve gece vaktinden sabaha dek kent genelinde yürütülen tüm çalışmaları yakından takip ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Başkanlar Kurucaşile'de toplandı

Bartın’ın ilçe ve belde belediye başkanlarının aylık toplantısı AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’un da katılımı ile Kurucaşile Belediyesinde gerçekleştirildi.

Tunç, Kurucaşile'yi ziyaret etti

AK Parti Bartın Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Yılmaz Tunç, Kurucaşile ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Toplam 190 haber.