Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

Milletimiz 12 yılda 9 seçimde Ak Parti'yi seçti

AK Parti Bartın Merkez İlçe 5. Olağan Kongresinde konuşan Milletvekili Yılmaz Tunç, milli iradenin bayrağını yere düşürmediği için Milletimiz tercihini 9 seçimdir AK Parti’den yana kullanıyor dedi.

Kozcağız Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kozcağız Belediyesi, farklı birimlerde kullanılmak üzere 6 yeni aracı yapılan törenle belediye araç filosuna dâhil etti.

Başkan sabaha kadar çalışmaları takip etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kentte 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde hizmetlerini sürdüren İtfaiye, Temizlik Fen, Su ve Ulaşım Hizmetleri ekiplerini, belediye garajını ve gece vaktinden sabaha dek kent genelinde yürütülen tüm çalışmaları yakından takip ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Başkanlar Kurucaşile'de toplandı

Bartın’ın ilçe ve belde belediye başkanlarının aylık toplantısı AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’un da katılımı ile Kurucaşile Belediyesinde gerçekleştirildi.

Tunç, Kurucaşile'yi ziyaret etti

AK Parti Bartın Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Yılmaz Tunç, Kurucaşile ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Amasra Belediye Meclisinde arsa krizi

Amasra’da işçilerinin parasını ödemek için arsa satmak isteyen belediyeye CHP’liler karşı çıktı. 70’e yakın taşeron işçi ise müjdeli bir haber için mecliste saatlerce bekledi.

MHP Hasankadı teşkilatından Akın'a Ziyaret

MHP Hasankadı Beldesi Teşkilat Yöneticileri Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

SP olağan kongreye hazırlanıyor

Saadet Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanı Emin Titiz, parti binasında yaptığı basın toplantısında yapılacak olan 5. Olağan Merkez İlçe Kongrenin duyurusunu yaptı.

Ak Partililerden Kadın Muhtara ziyaret

AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcıları, Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner'i ziyaret etti.

CHP'de Yeni İl Başkanı Fahrettin Akgül

Bartın’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı Olağanüstü Kongresi gerçekleştirildi. Fahrettin Akgül 42 oyla CHP Bartın İl Başkanı seçildi.

CHP Bartın Örgütü Olağanüstü Kongreye Gidiyor

CHP Bartın il örgütü Selim Karakaş'ın CHP İl Başkanlığından istifa etmesinin ardından olağanüstü kongreye gidiyor. 29 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan kongre için Halil Fahrettin Akgül aday oldu.

MHP Ulus İlçe Başkanı Yasin Koçak Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ulus İlçesinde tek liste ile gidilen kongrede Merkez İlçe Başkanlığına Veteriner hekim Yasin Koçak Seçildi.

Ak Parti'de Başkan Adayları Tanıtıldı

AK Parti Bartın İl Başkanlığında, 8-9 Kasım'da yapılacak olan Ulus, Kurucaşile ilçe ve Kozcağız belde kongrelerinde seçime girecek olan başkan adayları tanıtıldı.

Tunç, 23. İstişare Toplantısına Katıldı

AK Parti 23.İstişare ve Değerlendirme toplantısı 30 Ekim 1-2 Kasım tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi.

Ak Parti'de Delege Seçimleri Yapıldı

AK Parti Bartın Teşkilatı üyeleri, delegelerini belirlemek üzere sandık başına gitti.

İlk Basketi Yılmaz Tunç Attı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, yapımı tamamlanan Kurucaşile Lisesi Spor Salonunda incelemelerde bulundu ve ilk basketi attı.

TUNÇ OLAĞANÜSTÜ KONGREYİ DEĞERLENDİRDİ

Milletvekili Yılmaz Tunç, Ak Parti 1. olağanüstü kongreyi değerlendirdi.

TUNÇ AK PARTİ’NİN 13. YILINI KUTLADI

AK Parti Bartın Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Yılmaz Tunç, 14 Ağustos 2001 yılında kurulan AK Parti’nin 13. Kuruluş yıldönümü kutladı.

HASANKADI TAYYİP ERDOĞAN DEDİ

Cumhurbaşkanlığı seçimi Hasankadı'da sona erdi.

Toplam 195 haber.