Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

KARAMAN, ORUCUNU KOZCAĞIZ HALKI İLE AÇIYOR

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, her akşam orucunu vatandaşlarla bir arada açıyor.

ULUS'TA DEĞİŞİM SÜRÜYOR

Ulus ilçe merkezinde atıl ve döküntü şekilde bulunan binayı restore eden ve 60 kişiye istihdam sağlayan Urşan Tekstil üretime başladı.

Ulus Belediyesi'ne 2 Yeni Araç

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Ulus Belediyesine bir adet çöp toplama aracı ile bir adet arazöz hibe ettiğini söyledi.

SP ve AGD Ayasofya'ya gidiyor

Anadolu Gençlik Derneği'nin (AGD) her yıl gerçekleştirdiği İstanbul'un Fethi'nin 559'uncu yıldönümü kutlamalarına Bartın’dan Saadet Partisi İl Teşkilatı ve Anadolu Gençlik Derneği Bartın Şubesi'de katılacak

AK Parti'den muhtarlara ziyaret

AK Parti teşkilatından Muhtarlar Derneklerine ziyaret

İl Genel Meclisi toplandı

Bartın İl Genel Meclisi, Mayıs ayının ilk toplantısını gerçekleştirmek üzere toplandı.

Sağlık Müdüründen Karaman'a ziyaret

Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman'ı makamında ziyaret etti

Merak Etme, Destek Bizden Hizmet Senden

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden başkan Karaman Referandum sonrası Kozcağız’a bağlanan Barkaçboz Merkez ve yeni bağlılar mevkilerini gezdi.

Karaman Ekibiyle Dur Durak Bilmiyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman yaklaşan 30 Mart Seçimleri için ekibiyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İşini Biliyor, Fırsatları Değerlendiriyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, açılış ve temel atma töreni için Bartın’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın ziyaretini fırsat bilerek sunduğu proje ile tribün sözünü aldı.

Kozcağız'da %51 İle Birinci Partiyiz

AK Parti Kozcağız Belediye Başkan Adayı Mustafa Karaman, yapılan anketlere göre AK Partinin Kozcağız’da yüzde 50’nin üzerinde oy oranı ile birinci parti olduğunu söyledi.

Yasin Koçak:Ulus’ta Birlik Zamanı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ulus İl Genel Meclis Üyesi adayı Veteriner Hekim Yasin Koçak gazetemize yaptığı açıklamada, 8 yıldır gece gündüz ulus halkının yanında olduğunu belirterek, “Ulus köylerini ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum. Yetki alabilirsem 5 yıl boyunca hem İlçemizi kalkındırmak hem de köylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ulus-Abdipaşa-Kumluca bölge ayrımı

Karaman, Öncülük Ettiği Saya Atölyelerini Gezdi

AK Parti Kozcağız Belediye Başkan adayı Mustafa Karaman seçim çalışmaları çerçevesinde yıllar önce öncülük yaptığı saya atölyelerini ziyaret etti.

Yatırımları Halkımız Takdir Edecektir

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, gündüzleri hizmetlerin takibiyle uğraşırken akşamları halkın içinde çay sohbetlerine devam ediyor.

Sanayi Esnafından Tunç Ve Kalay'a Ziyaret

Bartın Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren esnaflar, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'u ziyaret ettiler.

Timur, Konuşturulmamasını Kınadı

Amasra Belediye Başkanı Emin Timur Pazar günü yapılan Amasra Esnaf Sanatkârlar Odası Kongresi'nde kendisine Belediye Başkanı olarak söz hakkı verilmemesine tepki gösterdi.

Tunç ve Yıldırım, Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım, Amasra’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ulus ilçemize önemli yatırımlar yapıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Yaşar Arslan ve Ulus Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uzun ile birlikte AK Parti Ulus İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kalay’dan Sanko'ya Ziyaret

AK Parti Bartın Belediye Başkan adayı Dr. Seyfettin Kalay, Bartın’da bulunan çimento fabrikasını ziyaret etti.

Toplam 189 haber.