Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

Kalay’dan Sanko'ya Ziyaret

AK Parti Bartın Belediye Başkan adayı Dr. Seyfettin Kalay, Bartın’da bulunan çimento fabrikasını ziyaret etti.

Bartın’a Dev Eserler Kazandırıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Sahil bölgesi muhtarları ile Mugada’da bir araya geldi.

Bartın’a 11 Yılda 24 Okul Kazandırdık

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 2013 yılının eğitim yatırımları açısından Bartın için çok verimli bir yıl olarak tarihe geçtiğini, büyük yatırımları hayata geçirmenin onurunu yaşadıklarını, 2014 yılında da bu büyük yatırımların devam edeceğini ve büyük eserlere imza atacaklarını söyledi.

Chp'nin Adayı Yalçınkaya Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılan parti meclisi toplantısında Bartın Belediye Başkan adayı Rıza Yalçınkaya olarak belirlendi.

Yurtbay: Bunların Birbirlerinden Farkı Yok

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay son günlerde özellikle MHP ile CHP arasında yaşanan sert siyasi tartışmalara dikkat çekerek, “seçim sürecine girince birbirlerini itham etmeye başladılar, bunların birbirinden farkı yoktur” dedi.

Yalçınkaya: Başkan Suç İşliyor

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Belediye Başkanı Cemal Akın’ın kaçak yapılara izin verdiğini ve Başkan Vekilinin de kaçak yapı yaptığını belirterek Belediye Meclis Üyesi Serhan Çörek’e ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a yönelik sert açıklamalar yaptı.

Araklama Geliştirme Merkezi Kurdular

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya partisinin il binasında yaptığı basın açıklaması ile MHP’li Bartın Belediyesi’ne sert eleştirilerde bulundu.

Arslan: Örnek Alınan Bir Kozcağız İçin Adayım

Kozcağız Belediye Başkan Aday Adayı Cengiz Arslan yaptığı yazılı açıklamada; Kozcağız’a ve Kozcağız halkına daha iyi hizmet vermek için aday adayı olduğunu belirtti.

Kozcağız’da Seçim Kulisleri Hareketlendi

2014 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Kozcağız’da çoktan seçim atmosferine girildi.

Ak Parti Teşkilatından Tunç’a Ziyaret

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve Merkez İlçe Başkanlığına yeni atanan Ali Eyüpustaoğlu ve bazı teşkilat mensupları AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret ettiler.

Kumluca Adayından Akın’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kumluca Belediye Başkan Adayı İsmail Can Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.

Tunç’tan Yoğun Ziyaretler

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, hafta sonu Bartın’da yoğun ziyaret ve açılış programları gerçekleştirdi.

Metin Çetin’de Yeniden Aday

Kumluca Belediye Başkanı Metin Çetin, yeni dönem için yeniden aday olduğunu belirterek aday adaylık müracaatını yaptı.

İşte Ulus'un Aday Adayları

Ak Parti'de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için genel merkez tarafından belirlenen son başvuru tarihi dün sona ererken, Ak Parti Ulus ilçe başkanlığı başvurularla yoğun bir gün yaşadı.

Aldatmaz 'Bartın İçin Hazırım' Dedi

AK Parti Bartın AR-GE Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, 14 Mart yerel seçimlerde Bartın Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yaparak İnşallah, birlik ve beraberlik içinde İnançla, azimle ve kararlılıkla çalışarak, % 100 zafere ulaşacağız dedi.

Kartal'da Aday Adayı Oldu

Kozcağız Belediye Meclis Üyesi Yunus Kartal, Kozcağız Belediye Başkan aday adaylığı için Ak partiye resmi başvurusunu yaptı.

Avcı İl Genel Meclisi Aday Adayı

Musa Avcı, Ak Parti’den Ulus İl Genel Meclisi İçin Aday Adaylığı başvurusu yaptığını açıkladı.

Karaman Başvurusunu Yaptı

Mevcut Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağız Belediye Başkan aday adaylığı için AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'na başvuruda bulundu.

Ak Parti'de Aday Adaylığı Başvuruları Başladı

AK Parti Bartın İl Başkanlığında yapılan basın toplantısında Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurularının başladığı bildirildi.

Toplam 190 haber.