Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

Karaman, Öncülük Ettiği Saya Atölyelerini Gezdi

AK Parti Kozcağız Belediye Başkan adayı Mustafa Karaman seçim çalışmaları çerçevesinde yıllar önce öncülük yaptığı saya atölyelerini ziyaret etti.

Yatırımları Halkımız Takdir Edecektir

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, gündüzleri hizmetlerin takibiyle uğraşırken akşamları halkın içinde çay sohbetlerine devam ediyor.

Sanayi Esnafından Tunç Ve Kalay'a Ziyaret

Bartın Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren esnaflar, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'u ziyaret ettiler.

Timur, Konuşturulmamasını Kınadı

Amasra Belediye Başkanı Emin Timur Pazar günü yapılan Amasra Esnaf Sanatkârlar Odası Kongresi'nde kendisine Belediye Başkanı olarak söz hakkı verilmemesine tepki gösterdi.

Tunç ve Yıldırım, Ziyaretlerde Bulundu

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım, Amasra’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ulus ilçemize önemli yatırımlar yapıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Yaşar Arslan ve Ulus Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uzun ile birlikte AK Parti Ulus İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kalay’dan Sanko'ya Ziyaret

AK Parti Bartın Belediye Başkan adayı Dr. Seyfettin Kalay, Bartın’da bulunan çimento fabrikasını ziyaret etti.

Bartın’a Dev Eserler Kazandırıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Eyüpustaoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Sahil bölgesi muhtarları ile Mugada’da bir araya geldi.

Bartın’a 11 Yılda 24 Okul Kazandırdık

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 2013 yılının eğitim yatırımları açısından Bartın için çok verimli bir yıl olarak tarihe geçtiğini, büyük yatırımları hayata geçirmenin onurunu yaşadıklarını, 2014 yılında da bu büyük yatırımların devam edeceğini ve büyük eserlere imza atacaklarını söyledi.

Chp'nin Adayı Yalçınkaya Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılan parti meclisi toplantısında Bartın Belediye Başkan adayı Rıza Yalçınkaya olarak belirlendi.

Yurtbay: Bunların Birbirlerinden Farkı Yok

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay son günlerde özellikle MHP ile CHP arasında yaşanan sert siyasi tartışmalara dikkat çekerek, “seçim sürecine girince birbirlerini itham etmeye başladılar, bunların birbirinden farkı yoktur” dedi.

Yalçınkaya: Başkan Suç İşliyor

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Belediye Başkanı Cemal Akın’ın kaçak yapılara izin verdiğini ve Başkan Vekilinin de kaçak yapı yaptığını belirterek Belediye Meclis Üyesi Serhan Çörek’e ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a yönelik sert açıklamalar yaptı.

Araklama Geliştirme Merkezi Kurdular

CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya partisinin il binasında yaptığı basın açıklaması ile MHP’li Bartın Belediyesi’ne sert eleştirilerde bulundu.

Arslan: Örnek Alınan Bir Kozcağız İçin Adayım

Kozcağız Belediye Başkan Aday Adayı Cengiz Arslan yaptığı yazılı açıklamada; Kozcağız’a ve Kozcağız halkına daha iyi hizmet vermek için aday adayı olduğunu belirtti.

Kozcağız’da Seçim Kulisleri Hareketlendi

2014 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Kozcağız’da çoktan seçim atmosferine girildi.

Ak Parti Teşkilatından Tunç’a Ziyaret

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve Merkez İlçe Başkanlığına yeni atanan Ali Eyüpustaoğlu ve bazı teşkilat mensupları AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret ettiler.

Kumluca Adayından Akın’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kumluca Belediye Başkan Adayı İsmail Can Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.

Tunç’tan Yoğun Ziyaretler

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, hafta sonu Bartın’da yoğun ziyaret ve açılış programları gerçekleştirdi.

Metin Çetin’de Yeniden Aday

Kumluca Belediye Başkanı Metin Çetin, yeni dönem için yeniden aday olduğunu belirterek aday adaylık müracaatını yaptı.

Toplam 215 haber.