Siyaset

Bartın ile ilgili siyasi haberleri takip edebilirsiniz.

Siyaset Haberleri

MHP Başkan Adayları Belirlendi

MHP İl Başkanı Sezai Bilgin, facebook sayfasından yaptığı açıklamada Belediye Başkan adaylarının belirlendiğini söyleyerek şimdi söz Bartın’ın dedi.

Bartın İçin Çok Faydalı Oldu

Milletvekili Tunç Orman Ve Su İşleri Bakanı Eroğlu’nun Bartın Ziyaretini Değerlendirdi.

Ağız ve Diş Sağlığı İnşaatında İnceleme

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde Bartın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz ve İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Dursun ile birlikte inşaatı tamamlanmak üzere olan Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Arslan: Bartın’da AK Belediyeciliği Başlatacağız

Ak Parti Bartın İl Danışma Meclisi Toplantısında ^Bartın için Yerel Seçim Startı Verildi.

Meclisin Eylül Ayı Toplantıları Başladı

Bartın İl Genel Meclisi Ağustos Ayındaki 1 aylık tatilin sonrasında Eylül Ayı ilk toplantısını bugün yaptı. 2 maddenin görüşüldüğü toplantıya Meclis Başkanı Ali Kartal Başkanlık yaptı.

Tunç: Muhalefetin Hazımsızlığı Artıyor

AK Parti Bartın İl Danışma Meclisi Ağustos ayı toplantısında konuşan AK Parti Bartın Milletvekili ve Grup Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Tunç, "Türkiye demokratikleştikçe, millet güçlendikçe, muhalefetin hazımsızlığı artıyor" dedi.

Fırıncı'dan Festival Tepkisi

AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hasan Fırıncı, "Bartın Belediyesinin İnkumu beldesinde yaptığı Kum Zambağı Festivalini eğlencenin dozajını kaçırarak yapmış olması bizleri ve bu olaylarda duyarlı olan tüm halkımızı derinden üzmüştür" dedi.

Kozcağız-Perşembe Yolu Son Aşamada

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayrakta, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve AK Parti Kozcağız Belde Başkanı Besim Tasmacı ile birlikte yapımı tamamlanmak üzere olan Kozcağız-Perşembe Karayolunda incelemelerde bulundu.

Kozcağız İçin Önemli Bir Yatırım

Kozcağız'da yapımı tamamlanmak üzere olan terminal binası inşaatında incelemelerde bulunan Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 2,5 milyon liraya mal olacak Otobüs Terminali ve Sosyal Tesis binasının Kozcağız’ın önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyledi.

Bartın'ı Üniversite Kenti Yapıyoruz

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte inşaatı tamamlanmak üzere olan Bartın Merkez Atatürk İlköğretim Okulunda incelemelerde bulundu.

Tunç:12 Yıldır Milletin Sesi Olduk

AK Parti’nin 12. Kuruluş Yıldönümü Bartın İl Başkanlığınca düzenlenen programla kutlandı.

Ak Parti' de Yıl Dönümü Sevinci

AK Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından partinin 12. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılan basın toplantısında değerlendirme yapıldı.

Yalçınkaya: Zor Bir Süreçten Geçiyoruz

Bayramda partililerle CHP İl Başkanlığı’nda bayramlaşan CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Rıza Yalçınkaya adalesizliklerin ve hukuksuzlukların kol gezdiği bir süreçten geçiyoruz dedi.

Başkandan Çivak ve Akal'a Ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Ziraat Odası Başkanı Rüştü Civak’ı ile Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kadir Akal’ı ziyaret etti.

Arsa Sıkıntısı Varken Bu Satışlar Niye?

Bartın Belediyesi Meclis Üyesi Ak Partili Hasan Fırıncı, Bartın Belediyesinin arsa satış kararlarına ilişkin yaptığı açıklamada, “bugüne kadar arsa sıkıntısı çeken belediyemizin hali hazırda elinde bulunan kıymetli arsalarını ani bir gündemle ve alelacele komisyonu toplayarak satış kararını aldırması manidardır” dedi.

Yalçınkaya’dan ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Külekçi ile Bartın İl Müftüsü Mahmut Gündüz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kurucaşile’yi Tekne İmalatının Merkezi Yapacağız

Milletvekili Tunç, Kurucaşile ilçesine bağlı Tekkeönü’de esnafları tek tek ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulunan Milletvekili Tunç, tekne imalathanelerini de ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Tunç Kurucaşile Belediyesi'nin İftarına Katıldı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç teşkilat mensupları ile birlikte Kurucaşile Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Tunç'tan TSO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Merkez İlçe Başkanı Regaip Bayraktar ve İl Başkan Yardımcısı Yusuf Aldatmaz ile birlikte Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cihat Çakır ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Toplam 190 haber.